Smakosze kawy zawsze mają pewien dylemat, jeśli chodzi o nowości. Trudno odejść od swojego ulubionego smaku nawet wtedy, gdy widzimy odpowiednik dużo tańszy i kuszący niezwykle eleganckim opakowaniem. Kawa to dziś styl życia. To, jaki specjał kawowy pijemy na co dzień, poniekąd nas definiuje. Jaką kawę wybrać do domowego expresu, aby mieć pewność, że wydobędziemy z niej wszystkie cenne składniki? Odpowiedź jest tylko jedna – tą kawą będzie LAVAZZA Crema e Aroma. Ci, którzy jej jeszcze nie skosztowali, powinni zrobić to jak najszybciej!

LAVAZZA Crema a Aroma – dla prawdziwych smakoszy kawy

Włoskie kawy są zdecydowanie najpopularniejszą odmianą, jeśli chodzi o wpływ narodowości na przemysł kawowy. Najsilniejsze ich strony to przede wszystkim:

– przetwarzanie w oparciu o tradycyjne metody palenia kawy, przy jak najmniejszym wpływie przemysłu powodującego ogromne zanieczyszczenia środowiska

– wybór jedynie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych ziaren

– duże opakowania, co sprawia, że kawa jako surowiec jest niezwykle wydajna

– intensywny smak i aromat, który nawet po długim czasie po otwarciu opakowania nie traci nic ze swojej mocy

– łatwość przechowywania

– wiele możliwości metod przygotowywania, mielenia, zaparzania

LAVAZZA Crema a Aroma – pasuje do wszystkiego

Bariści oraz osoby na co dzień zajmujące się obsługą barów w mniejszych lub większych lokalach gastronomicznych zgodnie przyznają, że to właśnie pyszna LAVAZZA Crema e Aroma wiedzie prym wśród regularnie kupowanych kaw do serwowania gościom. Bariści chwalą tę odmianę przede wszystkim za wszechstronność w możliwości przygotowywania wielu odmian napojów kawowych na jej podstawie. Inaczej smakuje, kiedy jest podana w wersji klasycznej, jedynie z cukrem, espresso, a totalnie odmiennie potrafi zasmakować w wersji “białej” czyli z dodatkiem mleka lub niskotłuszczowej śmietanki. Intensywne smak i aromat napędza smakoszy zwłaszcza o poranku, gdy jeszcze nie jesteśmy do końca wybudzeni ze snu, a już musimy powoli zacząć myśleć o harmonogramie całego dnia.