Piękno i Zdrowie w Twoich Rękach

Zadbaj o siebie – teraz to proste. Na blogu perlawronczyna.pl znajdziesz informacje i porady dotyczące zdrowia oraz piękna, jak też recenzje produktów dietetycznych. Zacznij swoją przygodę ze zdrowym trybem życia!

Lepsza jakość powietrza – porady dla alergików

Lepsza jakość powietrza – porady dla alergików


To czego nie widzisz, może być dla ciebie szkodliwe

Naszym największymi atutami są maszyny, którymi wykonujemy usługi dla Państwa. Pionowe urządzenia czyszczące Kirby – najlepsze maszyny w swojej klasie – to prawdziwe synonimy jakości i niezawodności, których dodatkowym atutem jest zaskakująca energooszczędność (580W). Urządzenia te to jedyna technologia (opatentowana przez producenta), która osiąga 99,97 % skuteczności w wychwytywaniu cząsteczek i mikroorganizmów wielkości 0,3 mikrona, tj. roztocza kurzu domowego i ich odchodów, bakterii gronkowców, pleśni, wirusów, zarodników grzybów, pyłków kwiatowych i sierści zwierząt. Dwunastobiegowy silnik maszyny posiada unikalną konstrukcję ułatwiającą maksymalnie silny przepływ powietrza (50l/s) https://pl.wikipedia.org/wiki/Niesteroidowe_leki_przeciwzapalne. W rezultacie uzyskujemy niezwykłą siłę ssania, dzięki której osiągamy tak dużą skuteczność w eliminowaniu nawet najmniejszych cząsteczek brudu i czynników drażniących powodujących alergie (ponad połowa alergików uczulona jest na roztocza kurzu domowego). Wg ostatnich statystyk Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska EPA 50% wszystkich chorób wiąże się z jakością powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Nasze maszyny, którymi sprzątamy u Państwa w domu i w biurze posiadają silniki, które są hermetycznie oddzielone i chłodzone, dlatego brud i kurz nigdy się na nich nie osadza i przechodzi wokół nich. Dzięki temu kurz i brud, który zostanie raz wchłonięty do worka filtracyjnego nigdy się z niego nie wydostaje pl.wikipedia.org. Gruby kurz jest zatrzymywany przez torbę Mini Em-Tor – drobny wchodzi do worka filtracyjnego. System filtracji Micron Magic HEPA 11 w maszynach, którymi sprzątamy dla Państwa został stworzony z myślą o alergikach i astmatykach i składa się z ośmiu warstw filtracyjnych (filtry Hepa i elektrostatyczne), dlatego osiąga prawie 100% skuteczności w eliminowaniu alergenów. Kiedy sprzątamy w Państwa domach i biurach nie wydmuchujemy z powrotem drobnych cząsteczek do powietrza, którym Państwo oddychacie. Czyste mieszkanie, czyste biuro zaczyna się w momencie wciągnięcia i zatrzymania brudu i kurzu w worku filtracyjnym https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaka%C5%BCenie. Dowodem na tak skuteczny system filtracji jest przyznana urządzeniom Kirby aprobata Instytutu CRI – Program testowania jakości powietrza we wnętrzach „Zielona Etykieta”. Można wyłonić odkurzacze spełniające trzy funkcje: usuwanie zabrudzeń, wychwytywanie kurzu do worka filtracyjnego oraz do wnętrza samego odkurzacza, co skutecznie zapobiega unoszeniu się kurzu w powietrzu. Maszyna do sprzątania Kirby jest liderem we wszystkich trzech kategoriach.

Rate this post