Piękno i Zdrowie w Twoich Rękach

Zadbaj o siebie – teraz to proste. Na blogu perlawronczyna.pl znajdziesz informacje i porady dotyczące zdrowia oraz piękna, jak też recenzje produktów dietetycznych. Zacznij swoją przygodę ze zdrowym trybem życia!

Regeneracja skóry po zabiegu

Regeneracja skóry po zabiegu


Podrażnienia skóry powstają nie tylko w wyniku działania czynników zewnętrznych albo alergii, powodować je mogą także drobne zabiegi dermatologiczne. Warto wtedy zastosować odpowiedni kosmetyk, który pozwoli skórze się zregenerować i odzyskać swój naturalny, zdrowy wygląd. Kremy Avene Cicalfate powstały z myślą o takich właśnie potrzebach. Dostępne są zarówno w aptekach stacjonarnych, jak tez w aptekach internetowych.

W zależności od wielkości tubki wydać…

W zależności od wielkości tubki wydać na nie trzeba będzie od około dwudziestu do ponad czterdziestu złotych pl.wikipedia.org. Cechą charakterystyczną kremów Avene Cicalfate sa ich właściwości antybakteryjne. Dzięki nałożeniu cienkiej warstwy na skórę skutecznie hamujemy namnażanie się bakterii, a przez to zapobiegamy infekcjom. Jest to niezwykle istotne dla podrażnionej powierzchni skóry, która mogła ulec mikrouszkodzeniom w wyniku drobnych zabiegów dermatologicznych. Po zastosowaniu kremu Avene Cicalfate poczujemy ulgę dzięki właściwościom kojącym i łagodzącym, jakie posiada. Będąc produktem hipoalergicznym może być stosowany nawet do bardzo wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci.

Na pewno warto zwrócić też…

Na pewno warto zwrócić też uwagę na krem do rak tego producenta, w którym zastosowano innowacyjne połączenie sukralfatu miedzi i cynku. Przyda się on każdemu, kto skarży się na spierzchnięty i popękany naskórek na dłoniach w wyniku wykonywanej pracy lub drażniących czynników zewnętrznych. Jeśli chodzi o zabiegi dermatologiczne mogące podrażniać naskórek to są to różnego rodzaju peelingi lub użycie lasera. Do pielęgnacji skóry w takich wypadkach Avene poleca raczej emulsję niż krem, ponieważ w tej formie kosmetyk łatwiej jest wchłaniany i szybciej przynosi ulgę. Jej rola jest zregenerować, wygładzić i nawilżyć skórę. Najczęściej zaleca się zastosowanie jej dwa razy dziennie nawet bezpośrednio po zabiegu.

Rate this post