Piękno i Zdrowie w Twoich Rękach

Zadbaj o siebie – teraz to proste. Na blogu perlawronczyna.pl znajdziesz informacje i porady dotyczące zdrowia oraz piękna, jak też recenzje produktów dietetycznych. Zacznij swoją przygodę ze zdrowym trybem życia!

Xenical – koniec długiej walki z otyłością

Xenical – koniec długiej walki z otyłością


Nie tylko fat burnery opanowały rynek środków odchudzających. Internauci coraz częściej kierują dobre słowo do leku o nazwie Xenical, który blokuje wchłanianie tłuszczu i sprzyja odchudzaniu. Postanowiłam, że poświęcę mu ten wpis na blogu. Xenical powinien być stosowany wraz z niskokaloryczną dietą, dzięki czemu uniemożliwi wchłanianie tłuszczów i jego odkładanie się pl.wikipedia.org. W tym wypadku tłuszcz z pokarmu zostaje wydalony z organizmu. Xenical to bloker tłuszczu. Jest o tyle bezpieczniejszy, że nie wpływa na pracę umysłu (inaczej jest w przypadku preparatów hamujących łaknienie).

Przed zdecydowaniem się na tę kurację trzeba sprawdzić swój wskaźnik BMI. Jest przede wszystkim przeznaczony dla osób ze wskaźnikiem 30 i powyżej. Tabletki odchudzające Xenical nie powinny być spożywane przez osoby z zaburzeniami czynności ruchowej dróg żółciowych, a także przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią black latte. Lek nie jest suplementem diety. Jest dostępny na receptę, którą można otrzymać poprzez internetową konsultację z lekarzem w formie zasobnego w pytania formularza.

Rate this post